x
Sırala
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Media converter birçok sistemde kullanılan analog kamera görüntülerini fiber optik kablo üzerinden arada hiçbir aparat kullanmadan 20 km gibi uzun mesafelere uzanan kayıpsız bir şekilde taşımak için kullanılan dönüştürücü elemanlarıdır. Birbirinden farklı uzak noktalarda ki ağları bu cihazlar sayesinde fiber optik kabloyla lokal ağlara dönüştürebilirsiniz. Fiber optik kablo ile kullanılan media converter elemanlarının bir core’u alıcı diğer core’u ise verici olarak görev yapmaktadır. Bu tarz media converter elemanları ise yine 20 km gibi uzun mesafelere uzana yine kayıpsız 2 tane birbirinden bağımsız bölge arasında lokal bir ağ ağ oluşturarak size en uygun çözüm olacaktır. Bu tarz ürünler performans bozulmaması adına fiber optik kablo sayesinde transparan olarak iki hızlı Ethernet bükümlü çift aygıtlar arasında bağlantı mesafesini uzatmak için kullanıldığını söylemek mümkün olmaktadır.

 

Media converter ile yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz. Media converter gövde çelik malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı uzun süre sağlar. Yapılarında temel madde olarak kullanılan birçok çeşit bulunmaktadır. Media converter konusunda uzun yıllardan beri bu sektörde ilerleyen firmamız bu alanda birçok firmanın önüne geçip birçok başarıya da imzasını atmıştır. Bu tür elemanların ihtiyaca göre özel tedarik ettiğimizi ve en yüksek kalite ve uygun fiyatla satışlarımızı gerçekleştirdiğimizi bilmenizi isteriz.

 

Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri media converter tedarik edip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki media converter sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki media converter sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.