x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Fan grupları tekli ve ikili fan modülü kullanılabilmektedir. Fan modüllerinde dijital termostat bulunmaktadır. Sistem güvenliği içerisinde ise cam sigortası bulunmaktadır. Cihazlarınıza göre fan sayısını aksesuarlarımız arasından belirleyip dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ülkemiz her geçen gün sanayi ürünleri imalatında aşamalar kaydettiği bilinmektedir. Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu elektrik sektöründe çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gerekmektedir. Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri fan grupları tedarik edip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki Fan Grupları sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Aktif ekipmanlarınızın havalandırmaya ihtiyaç duyduğunu unutmayın. Bir çok ekipman çok ısındığında kapanıp kendini korumaya almaktadır. Her zaman havalandırma fan grupları aksesuarlarına önem verin.

 

Kabinetlerde üst pagoda tipi şapka sökülmesinden sonra fan grupları yerleştirilmektedir. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız. Yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz. Asıl amaçlarımızdan biri müşteri isteklerini en üst seviyede cevaplamak temel hedeflerimizden biri olmaktadır. Tüm ürünlerimiz güvenlikli ve sertifikalı olarak tedarik edilmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki fan grupları sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır.

 

Kuruluşumuzdan bugüne kadar aynı amaçla çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Tecrübemiz ile pazar da ihtiyaçları takip ederek sektördeki lider firması arasına girmiş bulunmaktayız. Sanayi ürünlerinde kullanılan fan grupları çeşitli ülke standartlarına yönelik uygun tasarlanan fan grupları müşteri taleplerinin yoğunluğuna göre ürünlerimiz seçilip size sunulmaktadır. Fan grupları her zaman en uygun ve doğru yer seçilerek monte edilmesi gerekmektedir. Bu grupların önü veya arkası her ne sebepten olursa olsun kapatılmaması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.