x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 6 ürün bulunmaktadır.

Tekerlek grupları yüksek ayarlı PVC ayak sistemi ve 360 derece y ekseninde tam hareketli dönen tekerlek grupları olarak sınıflandırılmıştır. Her set 4 adetten oluşmaktadır tekerlekler de genelde 2 adet frenli 2 adet ise frensiz olarak paketlendiği için bu şekilde tedarik edilmektedir. Kabinetlerin zemine bağlantısı için kusursuz bir şekilde tasarlanmış aksesuarlardan oluşmaktadır. Pratik ve ergonomik yapısı sayesinde kullanıcıya hiçbir sorun yaşatmayacak şekilde tüm marka ve model aktif ve pasif cihazlara montajlayabileceğiniz bir üründür. Farklı derinlikler deki cihazların montajını sağlamak üzere ek olarak kullanımı gerekebilmektedir. Standard Sevk konfigurasyonunda mevcut olan cihaz dikme sayısı yeterli olmadığı taktirde sipariş edilir.

 

Gövde çelik malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Metalden üretim aksesuar tedarik edilmektedir. Tekerlek grupları kalite ve ürün çeşitliliğine göre ağırlık taşıma kapasitesi sınıflandırılmıştır. Tekerlek gruplarında her ne sebeple olursa olsun taşıma kapasitesinden daha fazla ağırlıkta ki bir ürün asla koyulmaması gerektiğini hatırlatmak gerekir. Aksi durumlarda firmamız sizin ihtiyacınızı karşılayan bu üründen hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını da belirtmek isteriz. Sonuçta bu ürünler belli standartlar altında üretimi gerçekleşmektedir. Yapılarında temel madde olarak kullanılan birçok çeşit bulunmaktadır. Tekerlek grupları sayesinde kabinlerin tamamı standart olarak tekerlek veya yükseklik ayarlı pinyon ayak bağlantısı yapılabilen fonksiyonel özellikte üretilmektedir. Bu sayede kabinetler dar alanlarda ve düşük seviyeli mekanlar da bir dikil tip kabinet gibi kullanılarak müşteriye uygun çözüm sunar.

 

Ülkemiz her geçen gün sanayi ürünleri imalatında aşamalar kaydettiği bilinmektedir. Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu elektrik sektöründe çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gerekmektedir. Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri tekerlek grupları tedarik etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar aynı amaçla çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Tecrübemiz ile pazar da ihtiyaçları takip ederek sektördeki lider firması arasına girmiş bulunmaktayız. Sanayi ürünlerinde kullanılan tekerlek grupları çeşitli ülke standartlarına yönelik uygun tasarlanarak üretilmektedir. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için tekerlek grupları konusunda müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız. Tekerlek grupları ile ilgili yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.