x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

SFP Small Form Pluggable kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadan oluşmaktadır. Ethernet anahtar, SDH gibi optik ağa erişim sistemlerinde kullanılan cihazlarda genellikle fiber optik bağlantı için genişleme yuvalarına verilen isim SFP Modül ismidir. SFP Modül protokol bağımsız olarak çalışma gerçekleştirmektedir. Soneti fiber channel veya Ethernet altyapısında rahatlıkla kullanılabilmektedir. SFP Modül genellikle 155 Mbps veya 2,5 Gbps hızına kadar çalışmak üzere tasarlanmış arayüzlere sahip olan yardımcı elemanlardan oluşmaktadır. SFP yuvalarına farklı standartlarda fiber optik veya bakır modüller takılarak da çalışması sağlanabilir. Bu sayede tek bir anahtar ile farklı fiber optik veya elektriksel portları olan cihaz elde etmek mümkün olmaktadır. Sabit portlu cihazlarda her bir farklı ara yüz için ayrı bir aktif cihaz olması gerekirken SFP kullanılması durumunda daha ekonomik olan SFP modüllerin farklı modelleri seçilmek kaydıyla aynı cihaz farklı uygulamalarda kullanımı söz konusu olabilir.

 

SFP Modül ile yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz. SFP Modül gövde çelik malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı uzun süre sağlar. Yapılarında temel madde olarak kullanılan birçok çeşit bulunmaktadır. SFP Modül konusunda uzun yıllardan beri bu sektörde ilerleyen firmamız bu alanda birçok firmanın önüne geçip birçok başarıya da imzasını atmıştır. Bu tür elemanların ihtiyaca göre özel tedarik ettiğimizi ve en yüksek kalite ve uygun fiyatla satışlarımızı gerçekleştirdiğimizi bilmenizi isteriz.

 

Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri SFP Modül tedarik edip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki SFP Modül sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki SFP Modül sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.