x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

Kapatma paneli tüm kabinetlere uyumlu kabinet içerisinde cihaz takılmayan veya yedek bırakılarak boş kalan alanı kapatarak düzenli ve düzgün bir görünüm sağlarken hava akışlarında durdurucu ve sıcak soğuk hava akışını yönlendirici vazife gören metal malzemelerden üretilip firmamızın tedarik ettiği kabinet aksesuarlardan oluşmaktadır.  Uluslararası ebatlarda ki ölçüler ile uyumlu kapalı tip aletsiz montajlı kapatma paneli özel tip döndürebilir klipsler sayesinde el ile montaj olanağı sağlanan ürünlerin de firmamız olarak tedarikini gerçekleştirmekteyiz. Metalden 2 büküm ile mukavetlendirilmis kapama panelleri web sitemizde gördüğünüz renklerde tedarikini gerçekleştirmekteyiz. bazı modeller de ise kapatma paneli slotlu havalandırma olanağı sağlayan panellerden de oluşmaktadır.

 

Kapatma paneli gerekli ve uygun yerlere montajı sağlanır ise gerçekten kullanım amacına ulaşmış olduğunuz gibi sizlerin de bu konu da çözüm ortağınız olacaktır. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki kapatma paneli sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız. Kapatma paneli ile yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz.

 

Asıl amaçlarımızdan biri müşteri isteklerini en üst seviyede cevaplamak temel hedeflerimizden biri olmaktadır. Kapatma paneli konusunda ki tüm ürünlerimiz güvenlikli ve sertifikalı olarak tedarik edilmektedir. Ülkemiz her geçen gün sanayi ürünleri tedariğinde aşamalar kaydettiği bilinmektedir. Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu bu sektörde çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gerekmektedir. Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri kapatma paneli tedarik edip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki kapatma paneli sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.