x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Kabinetlerimiz yapısal kablolamaya ve projeye uygun içlerine switch, router, modem, server, patch panel, telefon santrali, alarm sistemleri v.b elektrik ve elektronik ürünlerin montaj ve kablolamasına uygun sağlam, güvenli, korumalı, işlevsel ve estetik olarak üretilmiştir. Dikili tip kabinetler açık Sistem Kablolamada, Test ve ölçme Laboratuvarlarında, Okullarda, Fabrika, Üretim kalite kontrolünde veya üretilen cihazların ölçme ve son kontrolü için yerinden kalkamıyorsa test cihazların yanına götürmek istenirse açık rack paneller kullanılır. 19’’ ve ‘’U’’ prensiplerine ve genel Dikili tip kabinetler standartlarına uygun yapılırlar. 4’lü açık Racklarda ön ve arka arasında destek amaçlı köprülerde mevcuttur. Montajlı veya demontajlı olarak sevk edilir. 150-250kg’lık statik yük taşıyabilir. İstenirse üst(tavan)metal tabla ile desteklenir. Soğutma için ara fan kullanılır. Harici dikili tip kabinetler tasarım olarak hem bazalı hem de duvar ve direk tipi kabin olma özelliğine sahiptir.

 

Geliştirilen duvar, direk ve zemin tipi tasarımları ile değerli ve hassas ekipmanlarınızı korumaktadır. Yağmur, kar, rüzgar, güneş ışığı ve depreme karşı dayanıklıdır. Korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı uzun süre sağlar. Dikili tip kabinetler kontrol, data transferi ve otomasyon, tren kontrol, liman kontrol, otoyol trafik sinyalizasyon ve kontrol sistemi, fiber internet sonlandırma, mobese sistemleri, baz istasyonları, sabit ve mobil telefon ağları, otopark ve park aydınlatma, havaalanı uçuş ve bagaj kontrol sistemlerinde tercih edilmektedir.

 

Dikili tip kabinetlerimiz server ve depolama uygulamalarında müşterilerimize en uygun çözümler sunmaktadır. Dikili tip kabinetlerimiz TS EN 61587-1 mekanik yapılar (elektronik ekipmanlar için kabinler) ISO  9001:2008 kalite yönetimi ile üretilmektedir. Tüm dikili tip kabinetlerin ölçüleri IEC 297-2 ile uyumludur. Dikili tip kabinetlerimizin kapak aksamları ön kapak perfore ve camlı seçeneği ile arka ve yan kapakları tamamı kilitlenebilir ve sökülebilir yapıdadır. Yan kapaklarımız üst tarafı anahtarlı kilitlenebilir ve yan taraflarında sürgülü kilit sayesinde bakım onarım işlerinde kolayca sökülebilir yapıdadır. Enerji dağıtım ünitesi isteğe bağlı plastik veya alüminyum gövdeli topraklı, ups, sigortalı veya izlenebilir ve yönetilebilir şekilde 19” dikili tip kabinetler montaja uygun yapıda olabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.