x
LANDE  - NETbox Serisi

Lande 7U 19'' Duvar Tipi Kabinet W=600Mm D=450Mm.

LANDE
Fiyat
:
726,68 TL + KDV
KDV Dahil
:
857,48 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • NETbox serisi Network Kabinetleri, kalite ve katma değerin en optimum şekilde sunulmuş çözümlerini içerir.

  Network uygulamalarında ki yüksek performansı ve sunduğu kalitesi paralelinde, üretildiği yüksek teknolojik otomatize endüstriyel altyapı ve tasarımı sayesinde gözardı edilemez bir fiyat endeksi sunar.

  600x450, 600x600 ve D:150mm Ek Gövde entegre edilmiş ( tercihen d:450mm kabinetlere, d:600 kabinetlere de entegrasyonu mümkündür) NETbox Duvar Tipi Kabinet serisi 7U dan 20U ya kadar 5 değişik U yüksekliğinde sunulmaktadır.

  Her Kabinet standart olarak camlı ön kapaklı, mekanik kilitlemeli ve vidalı arka panelli ve kilitli yan panelleriyle birlikte sunulmaktadır. 

  Geniş ürün yükseklik portföyü altyapınızın ihtiyacı olan her türlü U yükseliği gereksinimini karşılar niteliktedir. NETbox Serisi Kabinetler teknik görünümünün yanı sıra aynı zamanda dekoratif ektruzyon aluminyum ön kapı çerçevesiyle estetik bir görünüme sahiptir. Ürün grubu özel seçilmiş ince pütürlü RAL 9005 Siyah ve RAL 7035 Açık Gri Soft-touch boya yapısı sayesinde bulunduğu çevreye dekoratif olarak uyum sağlar.

  Antrasit Gri Dekoratif ABS Malzeme Alınlık modülü, üzerine yapılmış dekoratif tasarım sayesinde estetik görünüme sahiptir.

  Ürün Grubu, d:150mm ek gövde modülüyle, Duvar Montaj uygulamalarında 4 yönden kabinete erişim gereksinimi söz konusu oldugunda uygulanır. 

  Tamamen standard ve stoklu ürün portföyü, ön montajlı olarak sevk edilmektedir. Sevk konfigurasyonuna 1set=2adet Derinlik Ayarlı Cihaz Montaj Dikmesi dahildir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.